úterý 14. dubna 2015

Tabulky na háčkování, část 2.


Jaro už je konečně tady a s ním i dalších pár užitečných tabulek. Protože s jarem přichází období, kdy bude konečně vidět, jak hezky se oblékáme a jak máme roztomilé děti, které nevypadají jen jako kuličky s čouhajícíma očima a nosem, tak dnešní tabulky budou zaměřeny hlavně na ně.


Když se rozhodnete pro uháčkování malého dárku pro kamarádčinu holčičku, tak tato tabulka vám pomůže :). U vlastního dítěte si samozřejmě hlavu umíme změřit, ale když děláme pro někoho dárek, tak se tohle vždy hodí.


Až bude v létě teplo, tak v normálních bačkůrkách i sandálech bude dětem občas horko. A místo ponožek jim budeme moci uháčkovat nějaké krásné měkké sandálky nebo ťapky. Tady je základní návod na podešev, který se opakuje ve většině návodů na háčkované botičky.


Holčičky milují tylové sukně a některé maminky, třeba jako já, je také milují. Tato tabulka se týká šití, ale řekla jsem si, že by se vám mohla hodit ;).


Ovečky! Úžasně praktická a vtipná tabulka, která vám pomůže odhadnout, kolik příze bude třeba na určitý výrobek.Dlouho jsem hledala hezký a hlavně srozumitelný návod na tuto smyčku. Kdo neumíte anglicky, nevadí, hlavní jsou ty obrázky, kvůli nim sem tuto tabulku dávám. Díky této smyčce, která je lepší alternativou ke spojování několika ok pro vytvoření kruhu, budete mít vše kulaté bez té protivné mezery uprostřed.


Žádné komentáře:

Okomentovat