čtvrtek 2. června 2016

Pokání upracované hyperaktivní mámy!Už jsem tu nic nenapsala přesně rok a 2 dny, to je co?! Kdo jste se mnou celý ten rok prožili, moc dobře víte, proč to tak je, ale vy ostatní možná jen tušíte.

Tento rok byl pro mě neskutečným, úžasným, strašidelným a nejšťastnějším ze všech. Byl to hlavně ale rok, kdy jsme s Lídou dokázaly něco úžasného :). Vytvořily jsme naše milované Chytrulky a pak i Vzdělávací hračky. Vytvořily jsme komunitu maminek a dětí, na které se každý týden těším a s kterými zapomínám na únavu, stres a přepracovanost.Vím, že jsme s Lídou prdlouši a občas bychom jen ležely a četly si a místo toho pracujeme každou minutu, co naše děti spí. Ale baví nás co děláme a to je to hlavní, ne?

Tak, co jsem si z tohoto neskutečného roku odnesla?

Můj "time management" je dle mého manžela supermanovský :D. Dokážu už teď během 40 minut navařit na 3 dny dopředu obědy a večeře a přitom balit balíky do eshopu.Dokážu vstát s Emmou na poslední chvíli v 7 ráno a o půl 8 vyrážet do Chytrulek i s čistě umytou hlavou a kupou jídla pro ty naše dva žrouty.

Trello je nejlepší!! Jako podnikající matka vám garantuji, že si ho zamilujete. Vytvářím v něm jak seznamy nákupu, které pak můj manžel jednoduše v obchodě odškrtává, tak seznamy pracovních povinností, nápadů a všeho možného, které naopak sdílím s holkama z týmu. Díky němu nezapomínám na úplně všechno.

Priority se vyostřily, protože jinak by to byl ještě větší blázinec. Za tohle jsem tomuto roku asi nejvděčnější. Vážím si každé minuty, vteřiny, kterou jsme spolu s Emmou jako rodina nebo samy dvě. Když jsme spolu, tak nepracuji, užívám si Emmíny, Míši, Wendušky a víc nepotřebuji. Ať je doma klidně čurbes, to nevadí, hlavně že jsme spolu.


Mooooc moc děkuju svým nejbližším kamarádkám, které snašíte mou únavu, moje plácání o práci a moji absolutní neschopnost zvládat svátky, narozeniny a všechno kolem toho! Jsem nejhorší, snad se to léty zlepší? :DMiluji svého manžela nadevše. V těžkých chvílích je tu vždy pro mě, dělá nám snídaně :), každou volnou chvíli tráví s námi, podporuje mé výmysly a poslouchá mé nápady a je to můj parťák. Snad se za to nebude červenat ;), ale prostě je to tak. Bez něho bych tento rok nezvládla tak, jak jsem ho zvládla.


Nemám ráda předsevzetí, protože ty se mi zásadně nedaří dodržovat, ale doufám, že se mi bude dařit sem psát častěji, jen už v jiném duchu než to bylo před rokem. Snad Vám to nevadí.

A co vy? Jak byste zhodnotily svůj rok???

 

Žádné komentáře:

Okomentovat